Penzion Satovske lipy

ubytovanie Satov
 

*** Penzion Satovske lipy / ubytovanie Satov

Penzion Satov Satovske lipy

Penzión Šatovské lípy sa nachádza v samom centre vinárskej obce Šatov. Priľahlý parčík zaisťuje penziónu pokoj a príjemné prostredie.

Šatov je rajom cykloturistov a milovníkovi dobrých vín. Jeho poloha na hranici národného parku Podyjí ho predurčuje ako ideálnu destináciu pre poznávacie výlety, rodinné dovolenky, ale aj pre firemné akcie.

Šatov Penzion Šatovské lípy ubytovanie
Penzión Šatovské lipy ponúka komfortné ubytovanie v nadštandardne vybavených izbách. Penzión disponuje 70 lôžkami. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Samozrejmosťou je chladnička a televízia. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko sú ubytované zdarma. Detská postieľka na zapožičanie.

WiFi prístup na Internet a UTP prípojka na internet na izbe. V apartmánoch je sedacia súprava. Na izbách umiestnených v prístavbe penziónu je vlastné WC a umývadlo. Kúpeľňa je spoločná. Ostatné vybavenie rovnaké ako na štandardných izbach.

Ubytovanie Penzion Šatovské lipy služby
Ubytovanie je možné od 14:00 hodín. Ukončenie pobytu do 10:00 hodín. Domáce zvieratá sú povolené za príplatok. Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné v celom hoteli zadarmo. Možno si rezervovať ubytovanie s raňajkami formou bufetu za príplatok. Možnosť objednania večere. Verejné parkovanie zdarma v areáli hotela (rezervácia nie je nutná).

Ubytovanie v Šatove Penzión šatovské lipy degustácia vín 
Po dohode je možný prenájom jedálne (50 - 70 miest). Za príplatok je v Penzióne Šatovské lipy možná Degustácia - ochutnávka 7 vzoriek fľaškového archívneho vína sa somelierom v pravej vínnej pivnici s lisovňou alebo neobmedzená konzumácia sudového vína v lisovni pivnice. Počas degustácie sa podáva občerstvenie (zahrnuté v cene).

Degustácia prebieha vo vinárni pivnice Penziónu Šatovská lipy, ktorá je pri nižších teplotách príjemne vykurovaná otvoreným krbom.

Dovolenka v Šatove penzión Šatovské lipy okolie 
Penzión Šatovské lipy sa nachádza na hranici národného parku Podyjí a hranici s Rakúskom. Krásna príroda a stovky kvalitných cykloturistických trás sú ako stvorené pre výlety na bicykloch. Šatov je významná vinárska obec na juhu Moravy plná pivníc a dobrého vína. Súčasťou penziónu je vlastná pivnica s vybranými vínami. Radi pre Vás zabezpečí milé posedenie pri poháriku alebo i riadenej degustácii sa someliérom.

Penzion Satov Satovske lipy - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Satov Satovske lipy - hotel má reštauráciuPenzion Satov Satovske lipy - hotel má vináreňPenzion Satov Satovske lipy - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Satov Satovske lipy - možnosť pripojenia na internetPenzion Satov Satovske lipy - k dispozícii letná terasaPenzion Satov Satovske lipy - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Satov Satovske lipy - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Satov Satovske lipy - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: